Wracamy!

Dodano:

20160501_130301

 

Pasieka Wałczyk wita ponownie – w nowej odsłonie!

Coraz poważniej wchodzimy w tajemniczy pszczeli świat. Z każdym rokiem uczymy się nowych rzeczy i staramy się ulepszać naszą pracę. W związku z tym ulepszyliśmy też naszą stronę internetową – ciągle jest w fazie dopracowywania ale mamy nadzieję  że to co już widzicie lepiej pokazuje kim jesteśmy i co robimy.

W dziale Produkty znajdziecie poszerzone informacje o naszych miodach i innych pszczelich produktach, tak aby każdy mógł znaleźć idealny miód dla siebie, czy to pod względem smakowym czy zdrowotnym. Zakładka Co u nas, gdzie właśnie jesteście to miniblog, gdzie będziemy pokazywać nasze pszczelarskie życie a także wszystko to co ciekawego uda się znaleźć o pszczołach i miodzie. Zapraszamy także do zakładki O nas, gdzie możecie przeczytać jak to wszystko się zaczęło. Teraz już chyba wiecie o nas wszystko :) Nie? Pytajcie!

Poczuliście już wiosnę? Nasze pszczoły jak najbardziej! Odwiedzają każdy kwiatek w okolicy i znoszą do ula słodki nektar. Lada dzień uzbrojeni w odsklepiacze zajrzymy do plastrów i wydobędziemy z nich świeżutki, pachnący miód rzepakowy i wielokwiatowy. Jeżeli ktoś nie może się doczekać – spokojnie, mamy jeszcze trochę zapasów :) Sklep internetowy rusza niebawem!

Zachęcamy do zaglądania tutaj po dłuższe relacje a także na nasz facebookowy profil Pasieka Wałczyk gdzie zawsze będziemy w kontakcie!

Trzymajcie się słodko!