Miód leśny


Zapach i smak lasu został zamknięty w słodkim, bursztynowym płynie. Pszczoły ciężko pracują nad nektarem o niesamowitym aromacie, mieszając dobroci leśnych drzew,  ziół i owoców. To niezwykłe, że w jednym słoiku można zamknąć cały aromat i niepowtarzalny smak flory leśnej. Posmak jeżyn, dzikich malin i borówek, miesza się z aromatem ziół i drobnych leśnych kwiatów.

Miód leśny najlepiej smakuje i najlepiej działa na zimno – świetnie komponuje się z jogurtem, kremami czy deserami. Z powadzeniem może być stosowany jako zdrowy zamiennik cukru  – zawiera wapń, potas, fosfor, kwasy organiczne i witaminy. Nektar z ziół ma podobne właściwości do ziół, z których pochodzi. Połączenie ziół z dzikimi owocami sprawia, że miód leśny staje się prawdziwym lekiem. Może być stosowany przy chorobach serca, w walce z przeziębieniem, w infekcjach dróg oddechowych, w anemii i zaburzeniach przemiany materii.

Gęsta słodycz działa bakteriobójczo i pomaga w leczeniu zmian skórnych. Miód leśny ze względu na bogactwo enzymów i olejków eterycznych, poprawia samopoczucie, regeneruje i dodaje energii.

Zobacz w sklepie